Y6073100K000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y6073100K000B9L
JLCPCB Part #
C1494692
Package
Plugin
Description
100kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS