Y145310K0000T0L
MFR.Part #
Y145310K0000T0L
JLCPCB Part #
C1479248
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors