CW010R7500KE733
MFR.Part #
CW010R7500KE733
JLCPCB Part #
C3511917
Description
-65℃~+350℃ 13W 750mΩ Wirewound Resistor ±10% ±90ppm/℃ Plugin,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS