ERC5531K600FHEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5531K600FHEK500
JLCPCB Part #
C3540993
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS