CW01022R00JE12HE
MFR.Part #
CW01022R00JE12HE
JLCPCB Part #
C1439727
Description
-65℃~+350℃ 13W 22Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS