CW01012K50KE733
MFR.Part #
CW01012K50KE733
JLCPCB Part #
C1821831
Description
-65℃~+350℃ 12.5kΩ 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS