SMC5K64CA-M3/H
MFR.Part #
SMC5K64CA-M3/H
JLCPCB Part #
C3714409
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 103V 1uA 48.5A 5kW 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS