CW010R6000KE733
MFR.Part #
CW010R6000KE733
JLCPCB Part #
C3479125
Description
-65℃~+350℃ 13W 600mΩ Wirewound Resistor ±10% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS