CW0106R000KE733
MFR.Part #
CW0106R000KE733
JLCPCB Part #
C1816060
Description
13W 6Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS