CW010R8000KE733
MFR.Part #
CW010R8000KE733
JLCPCB Part #
C1820283
Description
13W 800mΩ Wirewound Resistor ±10% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS