CW010650R0JE73
MFR.Part #
CW010650R0JE73
JLCPCB Part #
C1811864
Description
-65℃~+350℃ 13W 650Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS