CW01065R00JE73
MFR.Part #
CW01065R00JE73
JLCPCB Part #
C1811566
Description
-65℃~+350℃ 13W 65Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS