CW01062R00JE12HS
MFR.Part #
CW01062R00JE12HS
JLCPCB Part #
C1440952
Description
-65℃~+350℃ 13W 62Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS