CPCC051R000KE32
MFR.Part #
CPCC051R000KE32
JLCPCB Part #
C1480279
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS