CW010600R0JE73
MFR.Part #
CW010600R0JE73
JLCPCB Part #
C1812094
Description
13W 600Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS