RWR78S5620FRB12
MFR.Part #
RWR78S5620FRB12
JLCPCB Part #
C1459203
Description
-55℃~+250℃ 10W 562Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors