CW01057K00JE733
MFR.Part #
CW01057K00JE733
JLCPCB Part #
C1822967
Description
13W 57kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS