RWR78S4R75FRB12
MFR.Part #
RWR78S4R75FRB12
JLCPCB Part #
C1459107
Description
-55℃~+250℃ 10W 4.75Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors