CW010562R0KE733
MFR.Part #
CW010562R0KE733
JLCPCB Part #
C1816215
Description
-65℃~+350℃ 13W 562Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS