CW0101K750KE73
MFR.Part #
CW0101K750KE73
JLCPCB Part #
C1813915
Description
1.75kΩ 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS