RN60E2800FR36
MFR.Part #
RN60E2800FR36
JLCPCB Part #
C1788183
Description
-65℃~+175℃ 250mW 280Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors