CW0103K300KE73
MFR.Part #
CW0103K300KE73
JLCPCB Part #
C1813936
Description
-65℃~+350℃ 13W 3.3kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS