CW0104K300KE73
MFR.Part #
CW0104K300KE73
JLCPCB Part #
C1814073
Description
13W 4.3kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS