ORNV20025002TS
MFR.Part #
ORNV20025002TS
JLCPCB Part #
C1740288
Description
100mW 20kΩ、50kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays