CW01032K50JR69
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW01032K50JR69
JLCPCB Part #
C3367377
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 32.5kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors