CW0102R370KE123
MFR.Part #
CW0102R370KE123
JLCPCB Part #
C1430893
Description
13W 2.37Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS