CW0102K510KE73
MFR.Part #
CW0102K510KE73
JLCPCB Part #
C1813972
Description
-65℃~+350℃ 13W 2.51kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS