CW01051R00JR69
MFR.Part #
CW01051R00JR69
JLCPCB Part #
C3392421
Description
-65℃~+350℃ 13W 51Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors