CW0101R650KE733
MFR.Part #
CW0101R650KE733
JLCPCB Part #
C1816387
Description
-65℃~+350℃ 1.65Ω 13W Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS