ERL0712M000JNEK500
MFR.Part #
ERL0712M000JNEK500
JLCPCB Part #
C3555660
Description
-65℃~+175℃ 12MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors