RWR71S2491FSS73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR71S2491FSS73
JLCPCB Part #
C1833721
Package
Plugin,D4.8xL20.6mm
Description
-55℃~+250℃ 2.49kΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL20.6mm Through Hole Resistors