CW010130K0KE123
MFR.Part #
CW010130K0KE123
JLCPCB Part #
C3527326
Description
-65℃~+350℃ 130kΩ 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS