CW0105K100KE733
MFR.Part #
CW0105K100KE733
JLCPCB Part #
C3503481
Description
-65℃~+350℃ 13W 5.1kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS