CW010110R0JE12HE
MFR.Part #
CW010110R0JE12HE
JLCPCB Part #
C1439740
Description
-65℃~+350℃ 110Ω 13W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS