Y1628220R000Q0R
MFR.Part #
Y1628220R000Q0R
JLCPCB Part #
C4258540
Description
-55℃~+150℃ 220Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount