CRCW25129K09FKTG
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW25129K09FKTG
JLCPCB Part #
C4077831
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount