CRCW2512750RJNTH
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW2512750RJNTH
JLCPCB Part #
C2143533
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount