CRCW2512750RJNEH
MFR.Part #
CRCW2512750RJNEH
JLCPCB Part #
C2123471
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS