AS122WJ016JT4E
MFR.Part #
AS122WJ016JT4E
JLCPCB Part #
C2770478
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS