CRCW25126M34FKEG
MFR.Part #
CRCW25126M34FKEG
JLCPCB Part #
C4307787
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.34MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS