CRCW25126K34FKEG
MFR.Part #
CRCW25126K34FKEG
JLCPCB Part #
C2125473
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS