BFC237528302
MFR.Part #
BFC237528302
JLCPCB Part #
C3805002
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3nF 400V、1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS