ERJ-1TRQF4R7U
MFR.Part #
ERJ-1TRQF4R7U
JLCPCB Part #
C2075554
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS