CRCW25125M60FKEG
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW25125M60FKEG
JLCPCB Part #
C2125544
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 5.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS