CRCW2512523RFKTG
MFR.Part #
CRCW2512523RFKTG
JLCPCB Part #
C2148017
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount