ERJ-U1TF5361U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5361U
JLCPCB Part #
C1014974
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS