CRCW25124R87FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25124R87FKEGHP
JLCPCB Part #
C1717587
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.87Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS