RN55E1332FRSL
MFR.Part #
RN55E1332FRSL
JLCPCB Part #
C1793230
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors