CRCW25124K42FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25124K42FKEGHP
JLCPCB Part #
C1710127
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.42kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS