CRCW25124K12FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25124K12FKEGHP
JLCPCB Part #
C1710149
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.12kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS